Ser salami Serenada - testujemy ze Streetcom

Po raz kolejny udało nam się dostać do kampanii Streetcom. Tym razem to ja wzięłam udział w kampanii. Kampania bardzo smaczna i zdrowa - sery żółte Salami Serenada Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

W paczce ambasadorki oprócz tradycyjnego przewodnika ambasadorki i ulotek dla osób częstowanych, był ser Salami Serenada, książeczka z przepisami na wykorzystanie sera oraz plastikowy pojemnik na przechowywanie sera. Cała paczka była do odioru w centrum handlowym, aby sery miały odpowiednią temperaturę zapakowane były w torby izotermiczne.


Oprócz tradycyjnego wykorzystania sera na kanapkach lub do rączki jak to wolą nasze dzieci zrobiliśmy z nimi tosty oraz zapiekanki, aby sprawdzić jak się zachowuje po podgrzaniu. W roli "na gorąco" ser sprawdza się bardzo dobrze. Ładnie się rozpuszcza, ale nie rozpływa i nie ścieka z bułki, lub nie wypływa z tostów. Jego wielkość świetnie pasuje do kromki chleba tostowego. Ser ma bardzo delikatny smak i zapach dzięki czemu dzieciaki go pokochały, wcinały go i na zimno i na ciepło. Dla osób które lubią czuć wyraźny smak sera może być za łagodny.
Z racji tego, że lubimy próbować różnych smakołyków na pewno będziemy próbować smakowych wersji tego sera, a są dostępne 3 wersje smakowe: pomidor i bazylia, zioła i czosnek oraz czarny pieprz i chili. Nie ukrywam, że ja smakoszka pikantnych potraw najbardziej czekam na wypróbowanie tej ostatniej wersji :)Jeżeli ktoś chciałby dołączyc do grupy testerów Streetcom zapraszam https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/7f6a517fc9fc081efd84be44b16ed596

Komentarze